Hemen AraWhatsapp
Beylikdüzü Bahçe Çevre Düzenleme

Beylikdüzü Bahçe ve çevre düzenleme talepleriniz için siz değerli müşterilerimize sorunsuz hizmet verme garantisi sunuyoruz. Bahçe düzenleme hizmetlerimiz de peyzaj, otomatik sulama, aydınlatma, hazır çim uygulamaları gibi bir çok seçeneğimiz mevcuttur.

Tüm talepleriniz için ücretsiz keşif isteye bilirsiniz. Sefa peyzaj olarak siz değerli müşterilerimize en uygun rakamlara teklif vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Beylikdüzü ve İstanbul‘un tamamında hizmet vermekteyiz. Özellikle Yakuplu, Kavaklı, Gürpınar ve Beykent semtlerinde bahçe düzenleme talepleriniz aynı gün için uygulamaya alına bilinmektedir.

Beylikdüzü Bahçe Düzenleme

Beylikdüzü Bahçe Düzenleme Firması

Gelişen teknoloji ve artan kentleşme nedeniyle kafamızı kaldırdığımız her yerde yüksek binalarla karşılaşmak çok yüksek bir ihtimaldir. Bu nedenle de insanların doğaya, yeşile, yeşilliğe olan sevgisi de gittikçe artmaya devam ediyor. Göze hitap eden bir estetik ise bulunduğu her koşul ve alanda etrafına güzellik ve renk katar.

Beylikdüzü Site Bahçe Düzenleme

Site Bahçe Düzenleme çalışmalarında estetik ve çizim yeteneği gelişmiş ve bu alan üzerinde eğitim almış kişilerin gerçekleştirdiği dış mekân projelerine peyzaj denir. Bir mimar, binaların ya da sitelerin iç tasarımını yaparken; bina dışında kalan bahçe, yol, havuz, tesis gibi dış mekânda kalan alanlar ise peyzaj yetkilileri tarafından düzenlenir. Düzgün planlanmış bir proje; peyzaj yetkilileri sayesinde görselliğe dayalı bir şekilde çevre ya da bahçe düzenlemesi yapmak da her şeyden önce göze hitap edecektir.

Uygulama Seçenekleri

  • Bahçe ve çevre düzenleme,
  • Bahçe ve çevre bakımı,
  • Ağaçlandırma ve çimlendirme,
  • Süs ve yüzme havuzu yapılandırma çalışmaları,
  • Çit ve bariyer uygulamaları,
  • Drenaj uygulamaları.

Beylikdüzü Bahçe Bakımı

Beylikdüzü bahçe bakımı; Küçük bir binanın bahçesinde kullanılacak ürünlerin o binaya ve estetiğe göre düzenlenmesi gerekebilir. Örneğin; küçük bir sitenin yine aynı şekilde küçük olan bahçesinde kocaman süs havuzları ya da ağaçlar kullanmak doğru olmayacaktır. Hem dışarıdan bakıldığında göz zevkini bozar hem de kullanılabilecek alan yeterliliğini daraltır. Ayrıca yapılacak çalışmalarda uyuma önem verilmesi de dikkat edilecek kurallardan bir tanesidir.

Beylikdüzü Bahçe Bakımı

Beylikdüzü Bahçe Bakımı Firması

Çevredeki yapı ile uyumdan, bitkilerin renklerindeki birbirine uyum da göz zevkine hitap edilebilmesi açısından önemli bir husustur. Görsellik ve estetiğin yanı sıra simetriye de çok dikkat etmek gerekebilir. Günümüzde simetri hastalığı olan insanlarla karşılaşmak yüksek bir olasılıktır. Bunu merkeze alarak yapılacak çalışmalarda bitkilerinin birbiriyle uyumunun yanı sıra düzen ve simetri de uyulması ve dikkat edilmesi gereken düzenlemeler arasında yer alabilmektedir. Yine bir örnek verilecek olursa bina park ya da sıklıkla karşılaştığımız yol kenarına dikilen bitki ya da ağaçlar aynı boy ya da sırada bir düzen içinde ilerlemektedir.

Düzenleme yapılacak alanda toprak kötü ise 5-10 cm aralığında yenilenmelidir.

  • Büyük ağaçlar ve çalılar,
  • Yer örtücüler,
  • Çiçekler,
  • Rulo şeklinde çim ekimi

Yapılarak ve düzenli sulama veya otomatik sulama sayesinde bahçe ve çevre düzenlemelerine zenginlik ve estetik katmak mümkün olabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir